Kasım 2011’de butik post prodüksiyon şirketi olarak kurulan FİLİMİŞLERİ, kaliteli iş yapma temel prensibiyle, brief’den yayına dek üretimi tek elden gerçekleştirerek yayına hazır halde teslim etmektedir.

Gelen talepleri karşılamak ve büyümek için Kasım 2018 yılında ülkemizin en büyük post prodüksiyon şirketlerinden biri olan SİNEFEKT ile güç birliği yapmıştır. FİLİMİŞLERİ, bu güç birliği ile ülkemizin en büyük post prodüksiyon şirketlerinden birisi olmuştur.

 FİLİMİŞLERİ tecrübeli profesyonel operatörleri ve en son teknolojiye sahip

  • 10 adet Online suit

  • 5 adet Offline suit

  • 2 adet Color suit

  • 2 adet Ses stüdyosu

  • 10 adet Motion graphics istasyon

  • 13 adet 3D istasyon

ile gücünü arttırmıştır.

FİLİMİŞLERİ, bu güçbirliği ile zaman, kalite ve ekonomi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

FİLİMİŞLERİ, gücünü, müşterilerinin beğeni ve taleplerinden alıyor, reklam ve tanıtımda yaratıcılığın öneminin farkında olan genç ve profesyonel ekibiyle bu yaratıcılığı “etkileyicilik” ile harmanlayarak mükemmele ulaşmayı hedefliyor.

FİLİMİŞLERİ’nin son derece iddialı olduğu doğrudur. Bu iddiasının temelinde ise bugüne kadar yapılan iyi işler, büyük markalar, çalışılan duayen isimler yer almaktadır. FİLİMİŞLERİ’nin yaptıkları, yapacaklarının garantisidir.

Sektörün sürekli değişen yapısını ve beklentilerini yakından takip eden, kusursuz iş çıkartma kaygısını her daim taşıyan FİLİMİŞLERİ, Türkiye’nin önemli post prodüksiyon markalarından birisidir.

Kurgu

Sektörün sürekli değişen yapısını ve beklentileri takip eden, kaliteli iş çıkarma kaygısını her daim taşıyan Filimişleri, Türkiye’nin en önemli post prodüksiyon markalarından biri haline gelme yolunda hızla ilerlemektedir.

Ses

Satın alma kararımızı etkileyen en önemli duyu organımız ‘kulak’tır. Önce kulak sonra göz felsefesiyle yürüttüğümüz projeleri filmin oluşum aşamasından bitişine kadarki tüm süreçlerinde uzman ses ekibimizle takip etmekteyiz.

VFX

Bazen var olmayanı var eden, bazen de var olanı yok eden bu alanda görsel efekt ekibimizle müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde kreatif çözümler üretiyoruz.

Transfer

Doğru materyalin, doğru araçla, doğru zamanlamayla doğru yere ulaşmasını sağlayıp yapılan faaliyetlerin kaydını tutuyoruz. Yayın kopyalarının ilgili mecralara zamanında ve hatasız yayılmasını sağlamak esas amacımız.

3D

Çekimi mümkün olmayan zaman ve maliyet açısından sorun yaratabilecek işleri 3D operatörlerimiz ile müşterimize maksimum fayda sağlayacak şekilde oluşturuyoruz. Model gerektiren işlerde 3D Max, Maya ve Cinema 4D programı kullanılarak modellemeler ve animasyonlar yapıyoruz.

Motion Graphics

Yapay dünya ile gerçeklik, yüzlerce yıldır mücadele içerisinde. Bu illüzyon savaşında galip gelebilmek için izleyicilerin dünyasını iyi bilmek gerekiyor. After Effect, 3D ve birçok yazılımı bu dünyanın gerçekliğini özgür kılmak için sınırların ötesine taşıyoruz.