Kasım 2011’de kurulan ve post prodüksiyon şirketi olarak hizmet veren Filimişleri, 2017 yılı itibarıyla prodüksiyon hizmeti de vermektedir. Kaliteli iş çıkarma temel prensibiyle, brief’ten yayına değin üretimi tek elden gerçekleştirerek yayına hazır halde teslim etmektedir.

Gücünü, müşterilerinin beğeni ve taleplerinden alıyor, reklam ve tanıtımda yaratıcılığın öneminin farkında olan genç ve profesyonel ekibiyle bu yaratıcılığı ‘etkileyicilik’ ile harmanlayarak mükemmele ulaşmayı hedefliyor.

Filimişleri’nin son derece iddialı olduğu doğrudur. Bu iddiasının temelinde ise bugüne kadar yapılan iyi işler, çalışılan duayen isimler yer alır. Yani denilebilir ki; Filimişleri’nin yaptıkları, yapacaklarının garantisidir.

Sektörün sürekli değişen yapısını ve beklentileri takip eden, kaliteli iş çıkarma kaygısını her daim taşıyan Filimişleri, içinde post prodüksiyon stüdyosu barındıran Türkiye’nin önemli prodüksiyon markalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kurgu

Sektörün sürekli değişen yapısını ve beklentileri takip eden, kaliteli iş çıkarma kaygısını her daim taşıyan Filimişleri, Türkiye’nin en önemli post prodüksiyon markalarından biri haline gelme yolunda hızla ilerlemektedir.

Ses

Satın alma kararımızı etkileyen en önemli duyu organımız ‘kulak’tır. Önce kulak sonra göz felsefesiyle yürüttüğümüz projeleri filmin oluşum aşamasından bitişine kadarki tüm süreçlerinde uzman ses ekibimizle takip etmekteyiz.

VFX

Bazen var olmayanı var eden, bazen de var olanı yok eden bu alanda görsel efekt ekibimizle müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde kreatif çözümler üretiyoruz.

Transfer

Doğru materyalin, doğru araçla, doğru zamanlamayla doğru yere ulaşmasını sağlayıp yapılan faaliyetlerin kaydını tutuyoruz. Yayın kopyalarının ilgili mecralara zamanında ve hatasız yayılmasını sağlamak esas amacımız.

3D

Çekimi mümkün olmayan zaman ve maliyet açısından sorun yaratabilecek işleri 3D operatörlerimiz ile müşterimize maksimum fayda sağlayacak şekilde oluşturuyoruz. Model gerektiren işlerde 3D Max, Maya ve Cinema 4D programı kullanılarak modellemeler ve animasyonlar yapıyoruz.

Motion Graphics

Yapay dünya ile gerçeklik, yüzlerce yıldır mücadele içerisinde. Bu illüzyon savaşında galip gelebilmek için izleyicilerin dünyasını iyi bilmek gerekiyor. After Effect, 3D ve birçok yazılımı bu dünyanın gerçekliğini özgür kılmak için sınırların ötesine taşıyoruz.